Milý rodičia
Tento týždeň sme začali veľmi milým stretnutím a návštevou. Prišiel ku nám Mikuláš.
Návšteva sa začala príjemným divadielkom, Kocúr v čižmách, ktoré bolo obzvlaštnené bábkami, ktoré boli vyrobené z dreva a látok. Deťom sa divadielko veľmi páčilo, svedčí o tom potlesk, ktorý predviedli po divadle. Nakoniec hry sa zoznámili s postavičkami z divadielka aj osobne. Vyskúšali si z čoho sú vyrobené a aké sú veľké. Samozrejme neskôr prišiel drahocenný sv. Mikuláš, deti mu predviedli čo sa naučili, zaspievali mu pesničky a zarecitovali básničky. Nemohol chýbať ani najobľúbenejší čert, deti sľúbili že už budú dobré a budú všetko jesť! “Tak to uvidíme, milé deti!” povedal čert. Sv. Mikuláš rozdal deťom balíčky, v ktorých nechýbali aj sladké odmeny. Deti boli potešené a plne radosti.
Ďakujeme Sv. Mikuláš.
Pokračovali sme nahravanim vlastného divadielka, ktoré sme chceli aby rodičia videli, no situácia ktorá je vo svete nám to neumožnila. Ešteže máme modernú techniku. Nahrali sme divadielko o Mikulášovi. Rodičia si ho mohli pozrieť a pochváliť nás, ako krásne sme sa naučili básničky. Koncom týždňa sme si vyrobili snehuliakov, aby sme si privolali sneh.
Ešte raz ďakujeme za zaujímavý a náučný týždeň.
A samozrejme neleníme a už teraz si naši šikovníci nacvičujú program k blížiacim sa Vianociam.