Včera nás potešila milá návšteva kamarátov- prvákov z našej základnej školy. Pod vedením pani učiteľky Božokovej nám spríjemnili deň krátkymi básničkami z abecedy, z ktorých dokázali vyskladať nápis , porozprávali nám ako sa im v prvej triede darilo a na čo sa môžu naši predškoláci tešiť.
Keďže v našej materskej škole práve prebieha téma o Slovensku, priniesli nám ukázať typický ľudový nástroj - fujaru, na ktorej si mohli deti vyskúšať svoje hudobné zručnosti.
Tešíme sa na ďalšie stretnutie a prvákom prajeme krásne prázdniny
